O mnie


Cieszę się, że trafiłeś na tę stronę! Jesteś tutaj, bo zapewne potrzebujesz designera do wykonania projektu graficznego, który pomoże Ci rozwinąć Twoją działalność. Aby pomóc Ci podjąć właściwą decyzję, pozwól że opowiem trochę o sobie.


Jestem freelancerem z niemal 15-letnim doświadczeniem w branży. Uważam, że to właśnie doświadczenie jest podstawą dobrego, kreatywnego projektu. Wykonuję zlecenia z zakresu web designu, animacji i modelingu 3D, identyfikacji korporacyjnej, poligrafii, druku, materiałów i kampanii reklamowych, pozycjonowania www, montażu video oraz wielu innych zakresów designu – tak naprawdę ogranicza nas tylko Twoja i moja wyobraźnia. Prowadzę też własne wydawnictwo. Wszechstronność i elastyczność to moje mocne strony.

Nie jestem korporacją, prowadzę skromną działalność, dzięki czemu moi klienci nie są traktowani “z taśmy” – skupiam się na relacjach oraz dobrym, stałym kontakcie z klientem. Uważam, że komunikacja jest bardzo ważna – jeśli masz złe doświadczenia z grafikami, po których ślad zaginął w połowie zlecenia, tutaj miło się zaskoczysz – współpracuję z klientami z niemal całego globu, a dzięki temu pozostaję do dyspozycji kontrahenta w praktyce 24h/dobę, 7 dni w tygodniu. Owszem, mam rodzinę i życie prywatne, ale swoją pracę i klientów traktuję naprawdę poważnie. Dzięki temu zawsze masz np. wgląd w postępy związane z Twoim zleceniem.

W trakcie zlecenia nie naliczam żadnych dodatkowych opłat – np. za korekty i poprawki w logotypie. Zasady współpracy są proste – ustalamy zakres zlecenia i stawkę, a następnie pracujemy nad projektem do momentu gdy obie strony są w pełni zadowolone. Dzięki temu, do momentu oddania gotowego projektu, nie robimy żadnych limitów na zmiany czy korekty w designie. Kieruję się zasadą, że jeśli coś ma być zrobione byle jak, to lepiej wcale tego nie zaczynać. Wiedz, że każde kolejne zlecenie traktuję jak projekt wykonywany dla siebie samego. Design to nie tylko mój zawód i źródło utrzymania, ale też moja największa pasja.

Mam nadzieję, że zachęciłem Cię do kontaktu ze mną, który na pewno będzie początkiem naszej efektywnej, owocnej współpracy. Serdecznie zapraszam!

WYKONAŁEM PROJEKTY M.IN. DLA: